Witryny sklepowe – Kielce

Witryny sklepowe

Witryny sklepowe to dział, któremu poświęcamy sporo uwagi. Zależy nam, aby nowy wizerunek witryny pasował zarówno do myśli przewodniej sklepu, usługodawcy, jak również wpasował się w klimat otoczenia oraz żeby był spójnym elementem budynku. A całość, żeby wyglądała ładnie, estetycznie, oryginalnie, rzucała się w oczy, zostawiła po sobie w odbiorcy dobre wrażenie. Projektowaniem i kreacją zajmuje się studioXS, realizację i wykonanie zlecamy zaufanym drukarniom. Przygotowanie i wykonanie takich witryn nie jest tanim przedsięwzięciem. Lubimy zrobić fajny projekt, o niebanalnej koncepcji, który jednak wymaga czasu. Przy takiej inwestycji, namawiamy Klientów do wyboru lepszych jakościowo materiałów oraz rozwiązań. Zdajemy sobie sprawę, że taka reklama zewnętrzna ma przetrwać kilka lat, stąd nie chcemy robić czegoś pod czym się nie podpiszemy. Zależy nam na tym, aby nasz Klient był zadowolony, ale też, żeby otoczenie w którym my żyjemy, było coraz ładniejsze i dekorowane z gustem. Zapraszamy do obejrzenia naszych realizacji oraz do kontaktu.


Optyk – najstarszy zakład optyczny w Polsce – projekt witryny

30 maja 2016

To było wspaniałe wyzwanie! Klientka chciała zdecydowanie odnowić wizerunek zakładu i jednocześnie podkreślić tradycję i historię, sięgającą aż 1879 roku. Opracowałyśmy logo, tak aby pasowało do klimatu tamtych lat, wymyśliłyśmy całość, aby komponowała się z kamienicą, narzuciłyśmy bezkompromisowo kształt szyldu i jego ułożenie. Sebastian wykonał. Tak jak inni mieszkańcy, mamy dość smutnych i brzydkich kamienic. Zapraszamy do obejrzenia i cofnięcia się w czasie o ponad 100 lat! 

Projekt: studio XS, realizacja: Sebastian Gawroński Pro-Biznes.Coffeeloffee – wizualizacja wnętrza

30 maja 2016

Dostałyśmy zlecenie na odświeżenie wizualne lokalu, w którym podają na wynos smaczną kawę, gofry i inne przekąski. Chciałyśmy optycznie powiększyć lokal, jak również dodać kilka elementów kojarzących się z kawą i bitą śmietaną. Mała różnica pomiędzy efektem końcowym, a zamysłem jest wypadkową ograniczeń finansowych i czasowych Klienta. Jednakże charakter lokalu zdecydowanie się zmienił na lepsze:) Lubimy jasne i czyste miejsca:) Zapraszamy tam na pyszną kawę:)) Odświeżenie elewacji pomimo najszczerszych chęci nie wchodziło w rachubę (Konserwator zabytków…) Kafejka  jest w trakcie dokańczania wprowadzania zmian.

Info – proponowana ozdoba z roślin w okrągłych doniczkach – źródło: http://wnetrza-ze-smakiem.pl/rosliny-wnetrzach-radzimy-eksponowac/Delikatesy Barwinek – projekt witryny

30 maja 2016

Świeżo wybudowany budynek mieszkalny i zlecenie, aby obkleić witrynę. Delikatesy. Zdjęcia nabiału i wędlin? nuda! Robimy coś bardziej kreatywnego! Tak, aby pasowało świeżo upieczonym lokatorom i jednocześnie przyszłym klientom sklepu. I żeby podkreślała nowoczesność budynku. Witryna ma pozytywnie witać i zapraszać na zakupy. Z tego co wiemy nadal tak jest:)

Projekt: studio XS, realizacja: Sebastian Gawroński Pro-Biznes.AUTOLAND – projekt witryny

30 maja 2016

Autoland mieści się obok Delikatesów Nasz Barwinek. Klient poprosił o równie „mocny” wizualnie projekt.

Projekt: studio XS, realizacja: Sebastian Gawroński Pro-Biznes.Wesoła Ciuchcia – Księgarnia Dziecięca – projekt witryny

30 maja 2016

Ta witryna została wykonana w 2010 roku i do tej pory nic nie straciła na kolorystyce i oryginalności. Była pierwszą taką witryną w Kielcach, dopiero parę lat później inne firmy zaczęły wdrażać podobne koncepcje. 

Projekt: studio XS, realizacja: Sebastian Gawroński Pro-Biznes.