Fotografia


1. Fotografia części samochodowych

17 marca 2015

Wybrane zdjęcia części zamiennych do samochodu od producenta „PMC motors”.
Zdjęcia po korekcji kolorystycznej. 
Dodatkowo wycięte i osadzone na białym tle bez cieni. Wykonany retusz.2. Fotografia mebli Hazel Design

17 marca 2015

Sesja zdjęciowa nowoczesnych mebli wykonana u Klienta. Zdjęcia po korekcji kolorystycznej. 
Dodatkowo wycięte i osadzone na białym tle z dodanymi cieniami. Wykonany retusz.3. Fotografia wędlin

14 kwietnia 2015

Apetycznie wyglądające wędliny na zdjęciu zawsze przyciągają oko. Zlecając nam zdjęcia wędlin możesz mieć pewność, że będą kolorystycznie dopracowane, doświetlone, a na wydruku (np. katalogu) zawsze wyjdą dobrze. 4. Pościel

17 marca 2015

5. E-papieros

25 września 2014

Zdjęcia wykonane do projektu instrukcji obsługi e-papierosa.6. Audio

25 września 2014

Fotografia produktowa

Dzisiejsza sprzedaż produktów i usług w dużej mierze opiera się na sprzedaży internetowej. Wygodniej, szybciej i taniej. Klient szukający produktu, będzie sugerował się w pierwszej kolejności ceną oraz wyglądem przedmiotu na zdjęciu. Oczywiście bywa, że z braku czasu Sprzedający zrobi sam sesję fotograficzną telefonem komórkowym, na tle tektury lub innym, ale czy efekt końcowy zda egzamin? Co, jeśli artykuł z takiego e-sklepu będzie budził wątpliwości w odbiorcy…?

Warto zainwestować w dobre zdjęcia, odzwierciedlające kolor, strukturę, formę i jakość fotografowanych przedmiotów. Zdjęcia takie, nie powinny budzić wątpliwości zainteresowanego, a raczej pewność „tak, wiem jak to wygląda i mnie się to podoba”.
Wiemy, że przedstawienie produktów, które chce sprzedać nasz Klient, nie może być dziełem przypadku. Dlatego podchodzimy do tego profesjonalnie i z zaangażowaniem. Wiemy, że to co robimy dla niego jest również naszą wizytówką.

Fotografię produktową zazwyczaj wykonujemy na białym tle, ustawiając oświetlenie tak, aby wydobyć walory produktu, ukazać fakturę powierzchni, podkreślić kolory. W późniejszym etapie zdjęcie przechodzi przez obróbkę i retusz, po to ,aby końcowy efekt był dopracowany i profesjonalny. Otrzymane od nas zdjęcia z powodzeniem można używać na www i do różnego rodzaju publikacji (gazetka, katalog, ulotka, menu).